• Русский

Штучний камінь – що ж це таке?

 «Штучний камінь» – всі про нього щось чули, але мало хто розуміє – що ж це таке. Перш за все потрібно пояснити, що це досить широке поняття.

У категорію «Штучний камінь» входять три основних групи:

  1. штучний камінь з акрилу;
  2. декоративні вироби з бетону і гіпсу;
  3. продукція на основі часток природного каменю.

Бетон і акрил не дуже цікаві – це суто декоративні вироби не найвищої міцності. Нас цікавить найбільш досконалий варіант, створений з часток природного каменю і в першу чергу – кварциту. Це штучний камінь, створений з кварцу, поліефірної смоли високої якість і звичайно – колірних пігментів.

Переваги штучного каменю з кварциту

Характеристики міцності кварциту – вище будь-яких очікувань. Достатньо сказати, що він перевершує не тільки мармур, але і граніт по УСІМ показниками міцності:

  • на удар
  • на вигин
  • на стиск
  • на стиск при охолодженні

Як бачите, міцність виявляється просто вражаючою.

Багатство колірної палітри кварциту – завдяки кольоровим пігментам можна отримувати навіть незвичайні кольори і відтінки, здатні викликати заплоння у людини з найвишуканішим художнім смаком. Вироби з такого каменю не тільки дуже міцні, але й красиві.
Столешница и вертикаль из искусственного камняКухонная столешница из искусственного камняСтолешница из искусственного камня

 

 

 

 

 

 

Якість виробів з штучного каменю

Потрібно зазначити, що якість виробів насамперед залежить як від майстерності виробників, так і від якості матеріалу. Хоча кварцит досить поширений, найбільш цікавими вважаються родовища у Південній Кореї, Ізраїлі, Німеччині, Чехії, Італії та Іспанії.

Звичайно, не кожне родовище в цих країнах підходить оптимально. Наше підприємство здійснює найжорсткіший контроль, закуповуючи кварцит тільки на ретельно перевірених родовищах. Складно? Так, але і результат виходить – дивовижний.

Ви напевно не раз бачили в меблевих і спеціалізованих магазинах вироби зі штучного каменю, чули позитивні відгуки від знайомих. Втім, бувають і негативні … Але – не у нас!

Професійна робота зі штучним каменем

Хочемо похвалитися – про наші вироби відгуки ТІЛЬКИ ПОЗИТИВНІ. Якщо ви придбали стільницю зі штучного каменю нашої роботи – будьте певні, зламати або зіпсувати її можна буде тільки спеціально. Та й то – доведеться прикласти значних зусиль…

Не забуваємо ми і про красу: кожна модель, що виробляється – праця професійних дизайнерів, які вміють знаходити баланс між власним багатим досвідом роботи і нестримним польотом фантазії замовника. Можливо, прозвучить це трохи пафосно, але нам подобається створювати красу. Стільниці, підвіконня, сходи або каміни – кожен виріб поєднує в собі найвищу міцність – ми працюємо на століття!

Є бажання замовити щось незвичайне? Ласкаво просимо, наші майстри будуть раді допомогти втілити ваші ідеї у життя.

Досвідчені майстри, сучасне обладнання та висока якість матеріалу – все це дає можливість створювати справжні шедеври зі штучного каменю, від яких затамуєш подих.

Хочете, щоб гості дивилися не вірячи очам, обережно проводили пальцями і говорили захоплено – «Ну і краса! Гарний в тебе смак ». Та що ми запитуємо – звичайно хочете! Телефонуйте, пишіть, звертайтеся – ми чекаємо вас!

+38 (067) 219-18-45
+38 (099) 603-50-45
+38 (097) 292-87-51