• Русский

Підлога з мармуру і граніту

У грецькому залі, у грецькому залі … ні, не миша біла. А біла, сяюча, розкішна, так начебто сяюча зсередини мармурова підлога. Скільки століть минуло, а вона так само непорушно лежить під ногами гостей, і тільки пил давнини за колонами нашіптує уважному відвідувачу про вік будови.

Розкіш все впевненіше перебирається з палаців і замків з колонадами в приватні маєтки. Все частіше натуральні матеріали постають на передньому плані замість штучних аналогів. Люди втомилися від замінників і вибирають справжні, природні матеріали. І в цьому прагненні є не тільки данина моді чи гонитва за респектабельністю житла: в облицюванні підлог гранітом або мармуром більше здорового глузду і тверезого розрахунку, ніж гонитва за приємним званням «найкрутіший маєток».

Здорова оцінка майбутнього навантаження

Підлога. Їй доводиться витримувати багато: вага меблів і тертя предметів, що пересуваються, удари від випадково впущених і не завжди легких речей, перепади температур і вплив вологи, та окрім того, жіночі гострі підбори і щоденна дитяча біганина і, при цьому, їй треба зберігати первісний вигляд. Ламінат, лінолеум, паркет не в змозі витримувати подібну агресію досить довго, і через якийсь час – 5, 10, 15 років – зажадають серйозної реставрації або повної заміни. І тільки підлога з натурального каменю може служити своїм власникам століттями.

Грамотний підхід до монтажу мармурової підлоги

Підлога повинна бути не тільки міцною, але і комфортною. Ще донедавна, природна зимніть каменю була нездоланним бар’єром у повсюдному використанні мармуру і граніту як основного матеріалу для підлоги. Людям подобається вдома шльопати босими п’ятами по підлозі і «теплі» матеріали вибиралися ними більш охоче.

Але з появою електропідігріву підлоги не стало цієї єдиної функціональної перепони у повсюдному поширенні мармурових і гранітних покриттів. Мінус перетворився на експлуатаційний плюс.

Саме кам’яні плити фахівці називають найкращим вибором для облаштування теплої підлоги, тому що:

 • натуральний камінь має високу теплопровідність;
 • більшу теплову інерцію;
 • мале теплове розширення.

Тверезий економічний підхід

Скупий платить двічі, тричі, чотири рази …, а у випадку з намаганнями заощадити на покритті підлоги низка витрат може не скінчитись ніколи. І відразу на думку спадає класика народної мудрості: «Я не настільки багатий, щоб купувати дешеві речі».

Спочатку висока вартість підлоги з натурального мармуру або граніту багаторазово окупиться, адже:

 • молодості каменю вистачить на службу багатьом десяткам людських поколінь;
 • міцність каменю просто незрівнянна навіть з найближчим покриттям-конкурентом – паркетом;
 • невибагливість у догляді багаторазово заощадить кошти, час і фізичну участь власника;

Очевидні переваги кам’яного покриття для підлоги

Реальний конкурент мармурової або гранітної підлоги – паркет. І це серйозний конкурент, який до недавнього часу утримував лідерство популярності завдяки більш високим теплоізоляційними властивостями. Простота і доступність облаштування теплої підлоги зробила кам’яне покриття універсальним, до того ж воно в порівнянні з іншими застосовуваними покриттям для підлоги має низку очевидних переваг:

 • максимальний термін експлуатації;
 • рекордні показники міцності;
 • простота і надійність монтажу;
 • з плином часу відсутнє розширення сполучних швів;
 • за необхідності існує можливість реставрації без демонтажу;
 • мінімальні вимоги до регулярного догляду;
 • екологічність і нешкідливість сировини;
 • широкі дизайнерські можливості.

На останньому пункті варто зупинитися докладніше.

Декоративні властивості мармуру як покриття для підлоги

Не все в житті міряється грошима. Пишність мозаїки з мармуру або сувора велич гранітного покриття має певну кінцеву вартість. Але у підсумку сума буде згадуватись максимум рік, потім розтане як дим, як абстракція, яка заважає погляду.

Естетика кам’яної підлоги зітре з пам’яті власників рахунок, залишивши тільки захоплення якістю, задоволення комфортом і милування красою покриття підлоги. З цих багатих матеріалів однаково розкішно буде виглядати і однотонна підлога, і складний мозаїчний візерунок.

Підлоги з мармуру і граніту дозволяють легко виконати будь-які дизайнерські задуми, адже натуральний камінь:

 1. багатобарвний: має багатий спектр відтінків, що дозволяє створювати гармонійні колірні композиції будь-якої складності;
 2. може бути «порізаний» на фрагменти будь-якого замовленого розміру;
 3. різноманітний за фактурою: може проводитися різна техніка обробки, і внаслідок, мати різну структуру поверхні від шорсткї для ванної кімнати до полірованої для бального залу.

З першого разу і назавжди укладаємо мармур на підлогу

Шедевр створюється один раз. Точно так само і респектабельний маєток повинен будуватися грунтовно з першого разу і на століття. Смішно буде виглядати родове гніздо, яке потребує ремонту щороку, та й його власник втратить частину гідності через дріб’язкову суєту регулярних косметичних ремонтів.

Характеристики природного каменю задовольняють критеріям «столітньої» якості, звичайно якщо не зіпсувати властивості матеріалу поганою роботою.

Компанія Лур’є своїми знаннями технологій, багаторічним досвідом, професіоналізмом всіх співробітників і сумлінним підходом до справи гарантує кожному клієнту:

 • найвищу якість матеріалів, що використовуються;
 • відмінне виконання усіх монтажних робіт;
 • креативність і художність дизайнерських задумок;
 • прозорість фінансових розрахунків і непорушність партнерських домовленостей.

Мармурова або гранітна підлога від Лур’є – з першого разу і назавжди!

Ми пропонуємо вже готові варіанти дизайну підлоги з мармуру, а також готові втілити побажання замовника. Наші консультанти допоможуть підібрати найбільш відповідний варіант, залежно від площі приміщення, від його стилю і функціонального призначення.

 

Замовити підлогу за індивідуальним ескізом ви можете за телефонами:

+38 (067) 219-18-45
+38 (099) 603-50-45
+38 (097) 292-87-51

А тут ви можете залишити заявку на виготовлення підлоги або зробити попереднє замовлення. Ми вам зателефонуємо!

Ваше имя (обязательно)

Ваш E-Mail (обязательно)

Сообщение