• Русский

Каміни

kaminВи хочете, щоб у вашому будинку ідеальний затишок? Або, може, вам важливо, щоб ваше житло справляло враження престижу і багатства?

У цьому вам допоможуть мармурові каміни від компанії Лур’є.

Ми спеціалізуємося на виготовленні камінів з мармуру та іншого натурального каменю вищої якості неповторного дизайну.

Наші досвідчені майстри здатні виконати камін у будь-якому стилі.

Це може бути:

– маленький чи великий камін,
– міський або виконаний в сільському стилі,
– простий або елітний камін з різьбленням.

Також ви можете замовити мармурове оздоблення каміну, коли потрібно поліпшити вигляд вже наявного витвору. Ми пропонуємо проекти камінів, що вдало поєднують естетику і функціональність.

Для вас – найкращі декоративні каміни з мармуру за відмінною ціною, здатні подарувати тепло, енергію, поліпшити самопочуття і зняти втому. Додайте у ваш інтер’єр камін з мармуру, який стане не тільки центральним елементом вашого інтер’єру, але і його душею, що буде обіймати теплом і зігрівати довгими вечорами.

Як вибрати камін з мармуру

Камин из мрамораМармур – особливий матеріал. Кожна його плита індивідуальна. Вона має неповторний відтінок і малюнок, доповнений різноманітними вкрапленнями і прожилками. Вони можуть бути абсолютно різних кольорів, контрастуючи або, навпаки, відтіняючи тон масиву мармуру. Природа створила камінь різним. Палітра його забарвлень вражає різноманіттям. Вона включає в себе увесь спектр кольорів від сяючого білого до глибокого коричневого. За відтінком матеріалу фахівці можуть визначити його походження.

Обробка мармуру досить складна задача і чимось скидається на мистецтво. Камінь ріжуть, полірують, зістарюють і шліфують. Всі роботи виконуються тільки вручну. Результатом зусиль майстрів стають справжні шедеври, кожен з яких унікальний. Оформлення порталу мармурового каміну визначається обраною фактурою, що залежить від способу обробки кам’яної плити. Для домашнього матеріалу створюються чудові вироби в античному стилі, деталі з навмисно грубими сколами властиві середньовічному інтер’єру, а благородне полірування прикрасить класичний декор.

Камін з мармуру – вельми затребуване інтер’єрне рішення.

Секрет його популярності в унікальних властивостях матеріалу.

Мармурові конструкції відрізняє:

  • Висока механічна міцність. Випадково пошкодити портал практично неможливо. Навіть через багато років за інтенсивного використання зовнішній вигляд каміну не зміниться.
  • Велика теплоємність каменю. Він швидко акумулює тепло і довго віддає його, ефективно обігріваючи приміщення, в якому розташований.
  • Чудовий зовнішній вигляд, обумовлений різноманітністю забарвлень кам’яних плит. Завдяки цьому мармурові каміни легко вписуються в інтер’єр і відмінно поєднуються з деревом, металом, склом і іншим каменем.
  • Просто доглядати. Бруд і кіптява не затримуються на поверхні, тому матеріал досить легко очищається і миється за допомогою спеціально призначених для цих цілей миючих засобів.
  • Екологічність. Мармур – натуральний камінь, він абсолютно безпечний для людини. Фахівці стверджують, що матеріал виявляє легку бактерицидну дію, знищуючи хвороботворні бактерії в кімнаті.
  • Стійкість до зміни температурних режимів, які абсолютно не відображаються на зовнішньому вигляді і властивостях каменю. Однак прямий вплив відкритого вогню може стати згубним для мармуру. Тому в кожному проекті передбачена ізоляція порталу від вогню.

Перш, ніж замовити камін з мармуру, слід визначитися з важливими нюансами майбутньої конструкції. Потрібно вибрати стиль споруди, колір каменю, наявність або, навпаки, відсутність в ньому вкраплень і прожилок. Визначитися з типом облицювання, будуть це об’ємні мармурові блоки або тільки сляби, плитки шириною 2-3 см, і видом топки. Все це допоможе зробити дизайнер, що професійно працює з каменем.

Сучасний мармуровий камін – це високотехнологічний виріб, створений не стільки для опалення, скільки для декору приміщення. Споруда з натурального каменю стає унікальним елементом інтер’єру, яка свідчить про респектабельність власника і його бездоганний смак.

Купити камін або замовити його за індивідуальним ескізом ви можете у нашому салоні за телефоном:

+38 (067) 219-18-45
+38 (099) 603-50-45
+38 (097) 292-87-51

каминкамин

каминыкамины

камин kamin

 

А тут ви можете залишити заявку на виготовлення каміна або зробити попереднє замовлення. Ми вам зателефонуємо!

Ваше имя (обязательно)

Ваш E-Mail (обязательно)

Сообщение