• Русский

Камін – символ достатку і атрибут затишку

Декоративный камин из мрамора Crema NovaКамін. Ви помічали, як багато в цьому слові? Ви півдня можете спілкуватися з людиною і так нічого і не взнати, але єдине мимохідь сказале слово «камін» і ось вона – істина: перед вами успішна людина, що має просторий маєток, а в поєднанні «мармуровий камін» – маєток, який претендують на розкіш . У цьому сенсі з каміном може змагатися хіба що басейн або мармурова ванна. Не так і багато атрибутів, що свідчать про безумовний успіх.

Найзнаменитіший, відомий кожному з дитинства, камін – той, через димохід якого один архічестний титулований пан спустився в свою кухню за допомогою качок, нанизаних на мотузку. Нереальна історія Мюнхаузена, в якій є і шматочки правди: був час, коли в кожному будинку був осередок з відкритим вогнем, на ньому готували їжу і його теплом обігрівали приміщення.

Сучасні каміни не використовуються як основний засіб обігріву та на їх вогні не готують їжу. Але як приємно буває холодним зимовим або дощовими осіннім вечором розпалити яблуневі дрова, наповнивши будинок їх легким ароматом, або погрітися біля вогнища з березових жарких полін, попередньо вимкнувши електричне світло. Тріск сухих гілок і танок яскравих язиків полум’я переносять кожного у романтичне минуле, де всі жінки красиві і спокусливі, а чоловіки – сильні і благородні.

Камін з натурального каменю спонукає до успіху

Мраморная облицовка каминаУ свідомості поряд з каміном з граніту або мармуру укоренилися: розкішна шкура ведмедя, що лежить безпосередньо біля вогню, бронзові канделябри зі свічками, гордо стоять по кутах камінної полиці і келих гарячого глінтвейну, зігріває тіло і душу власника. Усі разом – це символи благополуччя і респектабельності будинку, і водночас, романтичності і авантюрності людей, що в ньому проживають. Таке поєднання варте витрачених зусиль і коштів.

Успішні люди вміють рахувати гроші і правильно оцінювати нематеріальні блага, тому вони вибирають мармуровий або гранітний камін, як обов’язковий елемент родового маєтку. Такий камін в будинку впевнено говорить кожному гостю про міцність фундаменту матеріального успіху господаря більше, ніж іномарка в гаражі.

Аспект практичності

Окрім естетичного, рішення облаштувати камін з натурального каменю має і цілком прагматичний розрахунок.

Обравши мармур або граніт для облицювання каміна, можна бути впевненим:

  • в міцності і довговічності, яких вистачить не на одне покоління спадкоємців;
  • в достатній жаростійкості, яка значно перевищує необхідну для даної конструкції;
  • у повній екологічності майбутнього сімейного «вогнища»

Окрім того, натуральний камінь визнаний кращим матеріалом, що використовується для внутрішнього обігріву приміщень: нагріваючись, він поширює навколо променисту енергію, не пересушує повітря, а прогрівшись, довго зберігає тепло.

Дорогоцінний матеріал вимагає «золотої» роботи

Мраморный камин с резьбойКамінь зіпсувати просто: лише одним неправильним рухом «скальпеля» можна «запороти» і унікальний камінь, і багатогодинну попередню роботу, і всю конструкцію в цілому, особливо якщо матеріалу з обраним відтінком було лише на замовлений камін. Прикро, прикро, але потрібно починати все з початку.
Ще більш неприємний варіант, коли внаслідок невмілої обробки в камені утворилася мікротріщина, побачити яку неможливо. Такий дефект підступний і може проявитися в будь-який момент вже після монтажу всієї конструкції і навіть через кілька років. Виявити тріщину в улюбленому каміні вкрай прикро, тому шукайте серйозну фірму і кращих майстрів.

Компанія від Лур’є гарантує кожному замовленню догляд «золотих рук» Майстра, за плечима якого десятирічна практика у серйозній фірмі.

До того ж, каркасом нашої роботи будуть:

  • фірмове проектування кожного каміна з природного каменю;
  • ретельний підбір кам’яного матеріалу за всіма показниками: цілісності, щільності, фактурі, відтінку
  • сучасне і точне обладнання для обробки натурального каменю.

Філігранна робота професіоналів варта кожної копійки з суми, якої оплачується замовлення. Свого роду, це гарантія фірмової якості.

Що ми можемо?

Мрамор для облицовки каминаМайстрам від Лур’є під силу виконати будь-які побажання клієнта, створити камін в будь-якому архітектурному стилі, органічно вписавши останній в уже існуючий або запланованиц інтер’єрний простір. Класичний стиль, модерн, хайтек, біоніка та інші підкоряться професіоналам від Лур’є.

Ви придумали щось своє, унікальне? Таке, чого до вас не робив ніхто? Чудово! З ваших слів ми спочатку створимо ескіз. Під вашим же керівництвом внесемо в нього всі бажані зміни, щоб зробити його ідеальним. Підберемо потрібний камінь і надамо його вам на «затвердження». І тільки після цього почнеться «народження» каміна в камені.

Або навпаки: ви хочете камін білого мармуру точно такий, як у знаменитих агатових кімнатах Царського села? Нем а питань: професіонали компанії від Лур’є виготовлять такий самий для вашого будинку, і дух шляхетства назавжди оселиться у вашому домі.

Наші гарантії

Компанія від Лур’є гарантує клієнтам:

  • якість на всіх етапах роботи;
  • адекватну ціну на свої послуги: ви оплачуєте тільки те, що ми відпрацюємо;
  • розумні розцінки на свої послуги;
  • лояльне ставлення до кожного клієнта.

Якість одна – це якість від професіоналів!

Телефонуйте:

+38 (067) 219-18-45
+38 (099) 603-50-45
+38 (097) 292-87-51