• Русский

Для яких робіт використовується мармурова плитка

У мармуровій плитці втілилися краса і благородство природного мармуру

 

Мармур – це одна з найцінніших гірських порід, яку з давніх часів використовують для обробки будівель, як всередині, так і ззовні, в ландшафтному дизайні, при створенні об’єктів монументального мистецтва тощо.

Цінність цього натурального каменю полягає, перш за все, в його міцності і довговічності, а також різноманітті природних відтінків, що вражають своєю красою, благородством і оригінальністю.

 

Мармурова плитка і її основні переваги

Мраморная плитка, как один из видов изделий из мрамора, применяется в различных видах строительных работ:

  • укладка чудових мармурових підлог,
  • облицювання стін,
  • обробка стель,
  • облицювання фасадів будинків,
  • облицювання сходинок,
  • обробка камінів і багато іншого.

Даний вид матеріалу крім естетичної привабливості, відрізняється легкістю в роботі, довговічністю, стійкістю до зносу, морозо- і вологостійкістю і т.д. Це дає можливість застосовувати мармурову плитку навіть у ванних кімнатах, басейнах, саунах тощо.

Окрім того, мармур – це екологічно чистий дихаючий матеріал, який здатний створити в будь-якому приміщенні особливий сприятливий для людського здоров’я мікроклімат. Однак, не варто забувати, що основним недоліком цієї гірської породи є її відносна м’якість і чутливість до негативного впливу агресивних середовищ, зокрема різних кислот. Тому мармурова плитка вимагає дбайливого догляду. Для її очищення заборонено використовувати абразивні миючі засоби на основі кислот і лугів. Ідеально для цього використовувати звичайний мильний розчин. А також мармурову плитку бажано час від часу натирати спеціальними пастами для блиску.

Види мармурової плитки

На сьогодні виробники мармурової плитки пропонують великий асортимент продукції. Даний будівельний матеріал, в залежності від способу його обробки, поділяється на такі види:

  • глянцева мармурова плитка з високим рівнем відбиття світла, яка більшою мірою використовується для декору стін, стель і інших об’єктів. Через підвищений ступінь ковзання таку плитку не рекомендують використовувати для обробки підлоги, що може стати причиною підвищеного травматизму;
  • матова нековзка мармурова плитка, яка пройшла спеціальну обробку і застосовується виключно для укладки підлоги в басейнах, саунах, ванних кімнатах та інших приміщеннях;
  • мармурова плитка зі шліфованим лицьовим шаром і середнім рівнем глянцевого блиску – матеріал, що застосовується практично для усіх видів робіт.

Плитка мармурова виготовляється різної форми, розмірів і товщини. Вибір залежить виключно від її призначення. Матеріал нестандартних розмірів використовується для створення всіляких візерунків, орнаментів, укладки мозаїчних підлог і т.д.

Наше підприємство давно займається виготовленням різних виробів з мармуру і граніту, в тому числі і мармурової плитки. Ми гарантуємо високу якість і великий асортимент продукції. привабливі ціни на неї, персональний підхід до кожного замовника, оперативність в роботі.

Оцініть самостійно всі переваги використання мармурової плитки, скориставшись нашими послугами!

У Вас є питання? Телефонуйте!

+38 (067) 219-18-45
+38 (099) 603-50-45
+38 (097) 292-87-51