• Русский

Барбекю

барбекюБарбекю – це універсальний засіб для отримання позитивних емоцій.

 

Це і відпочинок на природі, і приготування смачних страв, і звичайно ж сама жаровня з решіткою і приладдям для приготування м’яса або інших продуктів на вугіллі.

Для справжніх поціновувачів відпочинку у передмісті, ми пропонуємо наші послуги з будівництва садового барбекю з каменю. Ця будова дуже схожа на піч, центральний елемент – жаровня з каменю або сталева, яка складається з деталей, необхідних для смаження: ящика для вугілля, розсікача, рожна, шампурів і решітки для барбекю.

 

Ми будуємо барбекю будь-яких форм та конструкцій:

  • з поличками або банкетками
  • пірамідальні або зонтикоподібні
  • з коптильнями і духовками
  • зі стилізацією під російську піч та ін.

Наше барбекю – це не просто місце для приготування їжі, але і чудова прикраса для вашого будинку у передмісті, оскільки наші барбекю – це ще й оригінальний дизайн від наших майстрів. Барбекю з оригінальним дизайном і облицюванням прикрасять будь-яку дачу або заміський котедж. Для Вас ми підберемо найкращий варіант каменю для оздоблення, будь-якого відтінку та шорсткості.

Садове барбекю насамперед асоціюється у вас з приємними зустрічами з друзями і близькими біля теплого вогнища. А якщо барбекю відмінно виконує функцію приготування їжі, і при цьому тішить душу, воно стане центральним місцем у будинку, біля якого будуть збиратися всі члени вашої родини і друзі.

 

Купити барбекю або замовити його за індивідуальним ескізом ви можете в нашому салоні за телефонами:

+38 (067) 219-18-45
+38 (099) 603-50-45
+38 (097) 292-87-51

барбекю

 

А здесь вы можете оставить заявку на изготовление барбекю или сделать предварительный заказ. Мы вам перезвоним!

Ваше имя (обязательно)

Ваш E-Mail (обязательно)

Сообщение