• Українська

Олена

Я будую приватний будинок і з компанітєю «Лур’є» співпрацюю з 2016 року. За цей період спеціалістами цієї фірми встановлено в будинку мармурові підвіконня та гранітну стільницю на кухні, а також гранітні сходи на вході до будинку та літньої кухні.

Найбільш вражаючими рисами керівника цього підприємства Віктора Анатолійовича Лур’є є висока порядність, чесне слово підприємця та неухильне дотримання договірних зобов’язань. Хочу згадати один із епізодів нашої співпраці. Серед великого вибору зразків мармуру і граніту для столешні і підвіконня на кухні Віктор Анатолійович з метою економії моїх коштів рекомендував використати дешевший, але надзвичайно красивий вітчизняний граніт з Дідківського родовища. Ми разом з ним підібрали відповідні сляби. Минулого року під час штукатурки кухні ми встановили підвіконня з цього матеріалу, а виготовлення кухні у зв’язку із завантаженістю замовленнями нашого майстра затягнулося майже на рік. При цьому, весь цей час наш сляб граніту зберігався у фірмі «Лур’є».

Цьогоріч, коли монтаж кухні було завершено, спеціалісти компанії змонтували столешню за договірною ціною минулого року без доплати за зберігання слябу та без урахування зміни курсу валют. Той, хто будується, знає, що у будівельників саме ці фактори є визначальними під час остаточних розрахунків.

Цей приклад наочно свідчить про рідкісні на сьогодні чесноти персоналу компанії «Лур’є», які вигідно відрізняють її від інших на ринку послуг з художнього оброблення каменю, а саме:

— високу порядність, чемність і професіоналізм;
— неухильне дотримання договірних зобов’язань;
— відповідальне ставлення до виконання поставлених завдань різних обсягів і ступеня складності;
— гордість за виконану роботу та імідж компанії;
— уважність і обережність під час виконання найскладніших завдань, особливо під час монтажу виробів у відремонтованих приміщеннях;
— охайність персоналу, за яким не помічено тривалих перекурів та вживання алкоголю під час виконання робіт, а також обов’язкове прибирання робочого місця і вивезення будівельного сміття після монтажу.

Користуючись нагодою хочу щиро подякувати Віктору Анатолійовичу Лур’є за його безпосередню участь в оформленні мого будинку і його щирі та мудрі поради з його раціонального облаштування.

Зважаючи на це, рекомендую своїм друзям та відвідувачам цього сайту скористатися послугами вітчизняної компанії «Лур’є» для втілення в життя найкреативніших задумів із каменю!

2018 р.